karola Posted February 3, 2006 Report Posted February 3, 2006 hej prosze dajcie znac ktokolwiek wie albo cos slyszal jak odbywa sie i co potrzebne aby zmienic pracodawce na internshipie? wszystkie info mile widziane dzieki karola
kajko Posted February 14, 2006 Report Posted February 14, 2006 jest to bardzo proste ... oczywiscie jesli dostaniesz zgode sponsora na zmiane pracodawcy, a musisz miec ku temu powazne powody Jak sponso ci pozwoli to nowy pracodawca musi wypelnic ci tylko pare dokumentow i w zasadzie sposor nie sprawdza wcale tej firmy .... tylko czy naprawde istnieje .... potem wysylaja ci nowego DS i juz tak przynajmniej bylo w naszym wypadku .... ale zgode na zamaiane dostalismy po dlugiej batali z pracodawca i sponsorem powodzenia
Jordana Posted February 17, 2006 Report Posted February 17, 2006 Potwierdzam, moja batalia ze sponsorem (WISE) trwala kilka miesiecy. Telefony, maile, itp. W gruncie rzeczy chodzi o to aby sponsor zebral wystarczajaca ilosc dokumentacji. Rada - nie daj sie splawic, dzwon, a najlepiej pisz co tydzien, bede Cie mieli dosyc i szybko Ci znajda nowa training site. Powodzenia
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.