Skocz do zawartości

jaka praca dla dziewczyny w kasynie ????????


Rekomendowane odpowiedzi

musimy wybrać prace dla mojej dziewczyny w kasynie i mamy problemik, bo za wiele to nie wiemy o tych pracach (w praktyce), facet to wiadomo: ochrona, parking, kasjer itp,, co byście najbardziej polecali aby wybrać dla dziewczyny? co by nie było cięzkie i rozsądne 8)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, ze pracodawcy w kasynach boja sie slowa "dyskryminacja" (sprawdzone 8) ), dziewczyny moga pracowac na tych samych pozycjach co faceci... Np.ja pracowalam w ochronie-co totalnie odbiega od polskiego pojecia "ochrona" i sprowadza sie do obijania sie caly dzien, serio :D ! Ale to na dziennej zmianie-wiadomo,nic sie nie dzieje, zero interwencji, tylko sie lazi po kasynie i szuka znajomych do pogadania,zeby nie przysnac z nudow 8) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z ochrona roznie to bywa, w wiekszosci to nic sie nie robi, tylko eskortuje sie ludzi przenoszacych pieniadze do banku w kasynie. choc czasem pojawi sie [beeep] koles , ktory jest tak pochloniety gra na slotach, ze zapomnial o czyms takim jak ubikacja i jakos trzeba sobie z nim poradzic:)

ale w wiekszosci to nic sie nie robi, no mozesz tez liczyc ile osob wchodzi do kasyna, czasem udzielic odp

ja bylem valetem (parkingowym) i pracowaly tam dziewczyny

ale chyba najczesciej dziewczyny dostaja kelnerke itp

i to chyba najlepszy wybor

kelnerka, coctail serverka

a jesli chodzi o cos co nie byloby ciezkie- pozostaje chyba lezenie w Polsce i nie zawracanie sobie glowy wyjazdem do usa

bo wiekszosc z prac jednak jakiegos wysilku wymaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...