Alan-T9 Posted February 5, 2006 Report Posted February 5, 2006 W tym roku wyjezdzam po raz trzeci. Jade do pracy w sprawdzone miejsce (praca w kasynie, naprawde duzo mozliwosci). Niestety, osoby z ktorymi wyjezdzalem w latach ubieglych, z roznych przyczyn w tyn roku nie moga wyjechac. Oczywiscie moglbym jechac sam ale co to za przyjemnosc??? Zinteresowanych prosze o kontakt na meila alan-t9@o2.pl
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.