Skocz do zawartości

komputery i internet na campach


Rekomendowane odpowiedzi

co do oddawania do walmartu to znam ciekawe historie ehehhe, w tym roku jak byłe to kolesie sobie telewizor wzieli i po wakacjach oddali... ale najlepsze było kiedys to ze oddawali buty bo w firmie w której praacowałem trzeba kupic specjalne buty z twardymi końcówkami, pracodawca zwraca pieniadze a polacy po skończeniu pracy na jesieni następnego dnia tłumnie pielgżymowali do walmartu z smierdżącymi butami by je oddać....wiec w tym roku w firmie by zapobiec tego typu akcjom oddawali pieniądze za buty dopiero po oddani rachunku w zamian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega oddal discmana z rozwalona szybka, babka nawet nie zajrzala do opakowania a na hardcorem wg mnie bylo oddanie uwalonych smola butow:) co prawda myl je pol nocy ale i tak byly uwalone, no i tak samo babka nie popatrzyla do opakowania. ciekawe czy dostala potem opieprz vczy szefow to wali i wpisuja sobie na straty:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jaki wybrac rejon,(stan)miejsce lubie północne stany, jeziora lasy, jaki wybrać obóż gdzie jest najwiecej młodzieży w wieku szkolnym nie zadnych nudnych studencików, jaki rodzaj obozó tzn prywatne, religijne, specjalistyczne, socjalne, rosdzinne, dzienne, chodzi mi o to zeby bylo luzakie towarzystwo i caly czas cos sie dzialo, jakies imprezy, dyskoteki, narty woden, sporty itp no i jako kto pomocnik, kierowca, kuchnia??? narazie wyjazd pozostaje w sferze marzen bo jestem uwiazany przez szkołe i licencjat:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po piewsze- ..hm..:)

nudni studdenci na campy nie jezdza:)

campy są tylko dla dzieciaków i mlodziezy do 18 roku zycia:)

i zawsze sie cos dzieje:)

dlaczego jestes uwiazany przez szkole?? chyba wszyscy są,prawda?:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o szkole ze mecze sie z praca licencjacka i nie iwem kiedy napsisz, czy obrona przed czy po wkacjachi i kiedy sesja, ja chcialbym wyjechac jak jawczesniej i wrocic jak najpozniej:) mam 23 chodzi mi o molodziez amerykanska tzn gdzie jet najwiecej 18 takich jak w tych filmach wszystkcih:) i gdzie jest sa najfajnieisi oppiekunowie tzn ludzie i innych krajow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...