Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlasnie jestem na etapie rozwazania mozliwosci skorzystania z oferty biura Guliwer (opcja z oferta praktyk) Dolaczam sie do prosby o opinie osob ktore z podobnych ofert juz korzystaly.Rozwazam tez biuro Foster na podobnej zasadzie.Jakies opinie o nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybralam Fostera.Mam nadzieje,ze sie na nich nie przejade.Niestety kilka osob zaczelo zle mowic o Guliwerze,a do tego babeczka z Fostera wydaje mi sie byc jedna z niewielu kompetentych osob z ktorymi mialam do czynienia na przestrzeni lat we wszystkich tych pozalowania godnych biurach.Nie obiecywala mi gruszek na wierzbie,ale podawala w miare prawdziwy i nie zaklamany obraz sytuacji .... Ja polecam podejscie na zasadzie - nie wierzyc tym,ktorzy obiecuja wszystko. Ich praca to obietnice,a potem nie wywiazywanie sie nawet z czesci z nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ja polecam Guliwera. Moze mi nikt nie uwierzy, ale znalazlam oferte pracy na ich stronie. W zasadzie to oferta praktyk niby, ale tak naprawde jest to po prostu praca w sklepie odziezowym. Niewazne, wiedzialam na co sie decyduje. A dziewczynom z Guliwera nigdy tego nie zapomne. Moj wyjazd zostal zorganizowany w 17 dni! Wyjazd na praktyki do Stanow Zjednoczonych. Wiem, ze w innych przypadkach bedzie to trwalo dluzej, ale biuro jest jak najbardziej godne polecenia :) Prosze mi wierzyc, bo ja wlasnie jestem w Stanach ;)

Pozdrawiam wszystkich i w razie pytan, prosze pytac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...