Skocz do zawartości

changing end date


Rekomendowane odpowiedzi

Czy zawsze pracowaliscie przez okres czasu ktory widnieje w umowie podpisanej na targach?Tzn od start date:X do end date:Y.Czy tez moze z roznych przyczyn konczyliscie prace w dniu Y minus powiedzmy Z?Mieliscie z tego powodu jakies problemy typu pracodawca nie wyplacil wam naleznosci or sth?

Ja na targach tak sie pojaralem ze podpisalem umowe prawie do polowy pazdziernika :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłam przezorna, bo podpisałam umowę na najkrótszy możliwy okres, bo jak zapewniał przedstawiciel pracodawcy nie bedzie problemu z przedłużeniem - no i rzeczywiście nie było, spokojnie przedłuzyłam sobie pracę o miesiąc :D

z tego co wiem to nie było konsekwencji w stosunku do osób, które zrywały umowę wcześniej - musiały tylko podać DOBRY powód np. problemy rodzinne czy konieczność powrotu na uczelnię i chyba nawet wierzyli na słowo...

nikogo siłą nie zatrzymywano, a jedynie informowano, że jak się zrywa umowę bez ważnego powodu to raczej nie ma szans na re-hire, przepadał też chyba depozyt za mieszkanie?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

u nas w busch garden nie było problemów z skuceniem pracy albo jej wydłużeniem, z tym kontraktem lepiej podpisać jak najdlużej bo wiele osob dostaje ds na podstawie długości kontraktu mam znajomego pewnie marfetka go zna (Vito i matek) oni dostali ds tylko na 2.5miesiąca bo mieli wstepne kontrakty na tak krótko,łatwiej coś skrócić niż wydłużyc myśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Widzę tu wątek dotyczący dlugości DS'a.Juz pisałem oddzielny temat ale niestety nie dostalewm odpowiedzi.Czy w ambasadzie dlugość DS'a zalezy od dlugosci kontraktu? Z tego co widze po tej dyskusji to tak. Ja mam podpisaną umowę z Cedar Point od 15 czerwca i mam pytanie ile wczesniej bede mogl poleciec do Stanów.Bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...