Skocz do zawartości

czy konsul sie polapie?


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM, MAM PYTANIE CZY KTOŚ MIAL Z WAS JUZ TAKĄ SYTUACJE ZE JECHAL NA W&T I KONCZYL AKURAT LICENCJAT I MUSIAL PRZYNIESC ZASWIADCZENIE ZE PRZEKLADA OBRONĘ NA PO WAKACJACH??? BO JA MAM TAKI PROBLEM ŻE CHCIALEM TAKIE ZAŚWIADCZENIE Z DZIEKANATU A TA DURNA WIEDŹMA NIE CHCE MI NIC TAKIEGO WYSTAWIĆ BO SIE BOI (BO OBRONE MAM W KWIETNIU PRZED WYJAZDEM). WIĘC TAK, CZY ONI W OGÓLE CZEGOS TAKIEGO WYMAGAJĄ BO CAŁY POROGRAM OPŁACONY I SZKOA BY BYLO KASKE ZMARNOWAĆ. A W OGÓLE CZY ONI SIE MOGĄ POLAPAĆ, ŻE JA KONCZE STUDIA SKORO CHODZE NA ROKU Z INNYMI I JEDNI ROBIĄ LICENCJAT, A INNI ROBIĄ MAGISTERKE I NASZE INDEKSY ABSOLUTNIE NICZYM SIE NIE RÓŻNIĄ. WSZYSCY JESTESMY TERAZ NA 4 ROKU, TYLKO TYLE ŻE TAMCI BĘDĄ KONCZYĆ ZA 1,5 ROKU A JA I KILKA INNYCH OSÓB JUŻ TERAZ KONCZY. JEDNAK LEGITKI STUDENCKIE I INDEKSY MAMY IDENTYCZNE WSZYSCY, BO DOPIERO NA 3 ROKU WYBIERAŁO SIE CZY CHCE SIE IŚĆ TOKIEM JEDNOLITYM CZY LICENCJATEM. PROSZE O INFORMACJE CZY W KONSULACIE MOGĄ W JAKIS SPOSÓB SPRAWDZIC ŻE NIE JESTEM NA MAGISTERSKICH? PRZECIEZ ITAK CHYBA NIKT IM TAKIEJ INFO NIE UDZIELI BO JEST OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH NIE? JAK MYSLICIE? WE WNIOSKACH WPISYWALEM ZE SZKOLE MAM PIĘCIOLETNIĄ, NO BO W SUMIE ITAK JAK ZROBIE LIC.. TO OD RAZU IDE NA MAGISTERKE BO BY MNIE DO WOJA ŚCIGNĘLI ROZŚWIETLCIE MI TO Z ŁASKI SWOJEJ, BO JADE 1 WSZY RAZ I NIE MAM ORIENTACJI. POZDRAWIAM CAŁE FORUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawa sytuacja bo z jednej strony kończysz a z drugiej w papierach pisałeś, że planujesz skończyć kiedys tam i do tego masz indeks czy zaświadczenie z uczleni gdzie przecież nie widnieje żadna adnotacja na ten temat, a jedynie stwierdza że jesteś studentem, ja bym się skusił na stwierdzenie, że powinno być ok, chyba że w jakiś inny sposób jeszcze potwierdzają status studenta tego nie wiem, a nie chciałbym Cie w błąd wprowadzić.

PS.w ogóle w okół danych jakie konsul posiada jest tyle niewiadomych, że hoho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...