Skocz do zawartości

wiele pytan o wyjazd


Rekomendowane odpowiedzi

Jade na praktyki do USA we wrześniu i obecnie czekam na zaproszenie.Wyjazd ma bya jako turystyczny.Oprócz wizy, biletu, ubezpieczenia co jeszcze jest potrzebne??

Nie mam pojecia jak kupia bilet? Czy normalnie przez internet czy są inne sposoby, interesuje mnie studencki w obie strony.

Co warto wziąśa w baga?u? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade na praktyki do USA we wrześniu i obecnie czekam na zaproszenie.Wyjazd ma bya jako turystyczny.Oprócz wizy, biletu, ubezpieczenia co jeszcze jest potrzebne??

Nie mam pojecia jak kupia bilet? Czy normalnie przez internet czy są inne sposoby, interesuje mnie studencki w obie strony.

Co warto wziąśa w baga?u? :?

jesli jestes studentka kup bilet studencki - np w http://www.campus.pl lub http://www.sonatatravel.com.pl/main.php - maja generalnie najtansze bilety. Mozesz tez poszukac inne biura podrozy. Bilet musi byc w obie strony.

Jesli chodzi o bagaz to limit jest 2 walizki po 30 kg - co wziasc to juz pojecie wzgledne.

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade na praktyki do USA we wrześniu (...)Wyjazd ma bya jako turystyczny.

Witaj,

jedziesz na praktyki i na wizie turystycznej ?? Bo ja chyba czegos nie rozumiem...

pozdrawiam

Ewa

Ps. Powtarzam za innymi: bierz jak najmniej rzeczy :P Kobitki nie opra sie zakupom w stanach a tym bardziej jak jedziesz na rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za strony z biletami :P  

jade tylko na miesiąc i jeśli mam zapewnione wy?ywienie i zakwaterowanie to ile kasy wziąśa i czy w gotówce?

troche w gotowce reszta na karcie. Jesli masz wszystko zapewnione to kasa tylko Ci jest potrzebna do dodatkowych zakupow. Takie pytania zawsze sa trudne bo zaleza od tego co chcesz tam robic/kupic itp.

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy lepiej pojechaa do ambasady i dowiedziea sie ró?nych spraw (czy jest taka mo?liwośa) czy za3atwia to telefonicznie??

Ambasada Ci takich informacji nie udzieli...

Ale niektorzy maja pomysly :shock: :!:

Ponadto jak Evrin powiedziala na turystycznej nie mozesz odbywac "praktyk" wiec sie nie przyznawaj na granicy do tego...

F

PS mozesz edytowac swoje posty wiec jesli cos Ci sie przypomni po klikniecu "wyslij" mozesz zawsze cos dodac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...