Skocz do zawartości

bagaz gdzie odbieram w docelowym czy w pierwszym porcie usa


Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze ten temat byl pewnie kilka razy ale jest kilka roznych odpowiedzi.Mam zaproszenie z danej miejscowosci i to zaproszenie musze pokazac urzednikowi imigr.jednak nie chce tam lecie bo po 1 z polski nie ma tam lotow a po 2 nie mam czasu.jesli np moja przesiadka czyli pierwszy port bedzie np w NYC tam mam odprawe celna i imigracyjnych to wiem ale czy moj glowny bagaz tez dostaje do reki czy jest on transferowany do samolotu lecacego do tej miesciny gdzie nie chce jechac.Czy spokojnie dostane bagaz i odlece tam gdzie.Przeciez generalnie nawet majac bilet juz z NYC do jakiejs miesciny nie musze leciec bo nagle moge poczuc sie zle albo zdecydowalem sie na Greyhoun-a,nieprawdaz.Doradzcie okey,dzieki serdeczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem co ty michaelt1407, nawet gdzies go opisywalam ale zanim ktokolwiek zdazyl odpisac temat zostal zablokowany. Poprzednim razem odbieralam bagaz w pierwszym porcie USA (chicago) i dalej moglam zrobic z nim co chcialam. Sama musialam nadac go ponownie na lot transferowy wiec moglabym rownie dobrze wyjsc z lotniska i zawolac taxi razem ze swoim bagazem. Ale nie wiem czy zawsze jest tak samo i czy jest jakis sposob zeby sie tego dowiedziec przed odlotem :?: Nie chce zeby obsluga lotniska przetransferowala moj bagaz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pozostaje nic innego jak jechac do celu wedlug zakupionego bilet(bo lepiej kupic tam skad jest zaproszenie)i potem wsiasc w greyhound i jechac gdzie sie chce.bilety autobusowe nie sa droge Atlanta chicago --80 dolarow.nie ma co tak trzeba zrobic.chyba ze nadarzy sie okazja i po prostu wyjsc z lotniska z bagazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziekuje.Mialam raz okazje jechac greyhoundem noca sama jedna. Oka nie zmruzylam ze strachu :shock: , ze mnie okradna albo co. Niektorzy wygladali podejrzanie, a teraz bede wiozla dobytek zycia, bo jade na stale, wiec jeszcze bardziej bym sie bala. Co do lotow nie wiem jak jest na innych lotniskach ale na O'Hara w Chicago na pewno sam odbierasz bagaz i idziesz z nim dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...