Skocz do zawartości

mileage a wypozyczenie auta>>jak rozumiec ten zapis???


pawelkrk2

Rekomendowane odpowiedzi

1. Chce wypozyczyc auto (ze strony www.expedia.com z korporacji Enterprise)na 10 dni za 340$ i chce pojechac z Ny na Floryde i spowrotem. Chyba tak wychodzi najkorzystniej na 2 osoby!! Ale na stronie pisze tak: "MILEAGE IS UNLIMITED WHEN VEHICLE REMAINS IN THE STATE OF NEW YORK. IF TRAVELING OUTSIDE OF THE

STATE, MILEAGE IS CHARGED AT 150 FREE MILES PER DAY AND .20 FOR EACH ADDITIONAL MILE, FOR THE ENTIRE RENTAL." Moje pytanie:

Skad oni niby beda wiedzieli ze wyjade do innego stanu??? przeciez moge jezdzic 24 h na dobe po stanie NY i tez zrobie mase mil i bedzie bez oplaty.

2. Ze strony www.enterprise.com ten sam samochod na ten sma okres kosztuje 240$ tylko ze tutaj pojawia sie zapis :"You'll get a total of 1500 miles free and will be charged 0.30 for each additional mile for the entire rental". CZyli jak w koncu???? trudno sie w tym dla mnie polapac????POMOCY :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic im nie mow ze chcesz opuscic state. Jedyny problem jest taki ze dadza ci ubezpieczenie tylko na jeden stan, wiec jak pojedziesz poza stan to jedz ostroznie i nie daj sie zlapac. Jak cie nie zatrzymaja to wszystko ok.

Nie wszystko OK. Mimo ze Amerykanie maja dosc spore poczucie uczciwosci i w wiekszosci przypadkow od razu poinformowaliby o zamiarze opuszczenia stanu, wypozyczalnie sa swiadome tego, ze nie tylko Amerykanie wypozyczaja samochody. W zwiazku z tym montuja w samochodach takie zabawne urzadzenie, ktore jest w stanie dosc dokladnie okreslic gdzie dany samochod przebywal. Urzadzenie to nosi tajemnicza nazwe GPS i jest jednym ze sposobow obrony przed nieuczciwymi klientami... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

zobacz ceny w budget i avis - z regoly te firmy nie maja ograniczen stanowych, ale sa nieco drozsze. no i mosisz miec 25 lat aby wypozyczyc samochod.

Co do GPS - ostatnio jezdzilam wypozyczonym samochodem z tym urzadzeniem i oni rzeczywiscie tego pilnuja.

a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po prostu zmien firme ja wypozyczalem z avis rent a car oni tam nie maja ograniczen na mile ja zrobilem ich 3500 hehe jest tylko jeden problem lepiej zebys mial ponad 25 lat bo jak nie to ci dorzuca jeszcze oplate za kazdy dzien nie pamietam ile, ja za pierwszym razem zalatwilem tak ze koles mi wpisal ze mam troche wiecej lat niz mam:) i nic nie placilem nie wiem co by powiedziala policja gdyby mnie zlapali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...