Skocz do zawartości

Praca w USA


Dexter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Interesuje mnie podjecie pracy w stanach a dok3adnie planuje wyjechac

do Nowego Jorku do pracy i chcia3 bym poznac wasze opinie na ten temat bardzo

mi na tym zalezy by ktos mog3 powiedziec czy warto nad tym myslec czy lepiej

dac sobie z tym spokuj. S3ysza3em ze są agencje ktore pomagają w znalezieniu

przyzwoitej pracy jak i bezproblemowego wyjazdu prawdopodobnie duzo ludzi

chwali sobie takie agencje..czy mog3 by mi ktos powiedziec kilaka s3ow na ten

temat a przyokazji chcia3 bym prosic was o linki z takimi agencjami..bardzo

bede wdzieczny za jakąkolwiek pomoc DZIEKUJE.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz coś wiecej...

chcesz jechac na turystyku czy za3atwiaa np. studencka??

jak nic nie masz to w tym roku bedzie troszke ciezko.. takie jest moje zdanie

a w roznego typu agencje nie wiez za bardzo ... czesto po porstu to są nacigacze, jak sam sie nie zakrecisz to nikt Ci pracy na talerzu nie poda

powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku to juz chyba nie dam rady zapisa3em sie na kurs angielskiego by powtorzyc sobie troche jezyk a planuje wyjechac w luty - marzec i intersuje mnie wyjazd przez agencje z tego powodu ze juz prakycznie nauke zakonczylem i obawiam sie ze z wizą dla mnie bedzie cieszko :P ...... s3ysza3em ze jak ktos niema tu w kraju do czego wracac to prakycznie dostanie wizy wiąze sie z cudem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna prace jak w USA i za podobna, a czesto lepsza nawet kase mozesz obecnie znalezc w Europie. No i nikt Ci nie bedzie kazal sie spowiadac ze stanu Twojego majatku na "trzepaniu" wizowym. Polecam anglosasy. Mi rowniez sie wydaje ze marne masz szanse na wize w swojej sytuacji.

Mozesz ewentualnie sprobowac na H2B albo Internship jesli masz odpowiedni wiek i predyspozycje i uparles sie na Stany.

Ogolnie jestem podobnego zdania jak hubma - takie agencje szukaja jak Cie wydoic a nie jak ulatwic ci wjazd do USA i zalatwic rzetelnego pracodawce. Juz lepiej samemu szukac na miejscu w USA.

Pozdrawiam,

Diamond

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...