Skocz do zawartości

Czy maturzysta ma szansę wyjechać na kilka miesięcy?


apropo

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku zdaję maturę i chciałbym wyjechać do USA do pracy. TAk szczerze to już mam ją załatwoiną na Campie bo moja sąsiadka już tam jest. Chciałbym zapytać jakiem mam szanse na dostanie wizy. Co musze udowodnić przed konsulem i czym się wykazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku zdaję maturę i chciałbym wyjechać do USA do pracy. TAk szczerze to już mam ją załatwoiną na Campie bo moja sąsiadka już tam jest. Chciałbym zapytać jakiem mam szanse na dostanie wizy. Co musze udowodnić przed konsulem i czym się wykazać.

Zeby dostac wize J1 musisz miec indeks wyzszej uczelni. Szanse na dostanie wizy masz bardzo duze. Przed konsulem musisz wykazac sie znajomoscia jezyka angielskiego. Musisz udowodnic mu ze nie masz zamiaru pozostac tam na stale i wlasnie studia w PL sa tego dowodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak..dzis jest 13 luty mam 2 braci jeden ma dzis urodziny i odrazu imieniny i ona ma juz wize , umuwil mojego 2 brata "Tomka" na wizedo w konsulacie własnie dzis na godzine 10..mimo ze wszyscy mówia ze 13 to pechowy w moim przypadku i mojego brata jest on szczesliwy mój brat dostyał wize jeszcze niewiadomo na ile bo dopiero maja przysłac paszport ale to mało wazne..wazne ze wizxe ma w kieszeni. Mój brat "Tomek" jest w 4 klasie technikum i tez w tym roku zdaje mature..poszedł do konsula a ten zadał mu podstawowe pytanie "do kogo jedzies" a wiec mój brat odpowiedział ze do kuzynki drugie pytanie było "gdzie sie uczysz czy w ogole sie uczysz?" wiec mój brat mu powiedział ze sie uczy w 4 klasie technikum i po tych 2 pytaniach i odpowiedziach mój brat odtrzymał odpowiedz od konsula "dostałes wize , paszport wyslemy poszcza dostaniego go Pan w okresie do 5 dni" i to cała procedura..niepoprosił o nic o zadne zaswiadczenie aa no poprosił tylko o podanie które jest rzecza obowiazkowa ale to logika..a wszystkim polecam to biurko do wypełniania wniosków wizowych któe miesci sie naprzeciwko ambasady ta pani która tam wypełnia wniosek ma [beeep] szczesliwa reke wypisywałą wniosek dla mojego brata- dostał wize; dla m ojego taty- dostał wize; teraz dla mojego brata i on tez włąsnie dziś dostał wize..dostał wize turystyczna bo o taka sie ubiegał i tobie tez bym radziłą bo wize turystyczna dostaniesz od reki gorzej z innymi bo niemussiz wykazywac sie jezykiem gdyz jedzies tylko np "podziwedz ze jedziesz zobaczyć ten piekny wasz amrekanski kraj" a w sprawie ubrania poszedł ubrany normalnie jak do szkoły czyli dzinsy i taka bluze..jedyna rzecza która moge powiedziec to jest to ze tam ci wszyscy konsulowie to sa [beeep]isci psychologowie oni wyczuwaja najmniejszy stresik dlatego podchodzac do okienka trzeba byc [beeep] wyluzowanym i najlepiej myslec o głupotach zeby sie wyluzowac..to naprawde pomaga za 2 miesiace jade ja z mama bo niejestem jeszcze pełnoletnia i mam nadzieje ze tez dostane..pozdrawiam wszystkich..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...