Skocz do zawartości

spanie w aucie??!!?!?!?!


wasiel31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Teoretycznie jest to przestepstwem,ale jesli masz pozaslaniane czy pozaklejane szyby to juz nie-tak przynajmniej amerykanie mowili. A zycie zyciem-i my tez spalismy kilka nocy w aucie, bez zaslonietych szyb i nikt nas nie zlapal :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle chodzi o poswiecanie sie dla kasy, bo np.w miastach spalismy w motelach. Ale w takich parkach narodowych to moteli nie uswiadczysz i do tego jak sie nie ma namiotu to tylko spanie w aucie pozostaje. I jak sie po pierwszym spaniu w aucie okazalo, bylo to dobry i tani pomysl, bo mielismy Nissana X-terre i jechalismy tylko w 3 osoby wiec bylo dosc duzo miejsca do spania :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do branson a gdziez by indziej??

a co na "wycieczke po usa" to jeszcze nie wiem

Beniu nie zaoszczedzilem kilku $ tylko kilkaset bo nie bylem tam 1 noc

jak bylem 1 noc w Las Vegas to sobie spalismy w hotelu ale jak kupe kasy wpakujesz w auto to chcialbys troche oszczedzic na hotelach

i co w koncu z tym spaniem ??

to mam sobie okna zaslaniac?? bez sensu

czy ktos mam jakies konkretne wiadomosci?? plissss

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podrozowalismy po USA 18 dni z czego okolo 10 nocy spalismy w aucie. Glownie przed wjazdami do parkow narodowych, po to aby byc tam o swicie, gdy swiatlo najlepsze.

Nigdy nie mielismy zadnych problemow z tego powodu.

No moze raz - kiedy na parkingu przy plazy w Santa Monica policjant podszedl do nas, zapukal w szybke i zapytal czy wszystko w porzadku. Pozniej poprosil mnie o wyjscie z samochodu i zapytal czy ja znam tego goscia (mojego chlopaka) i czy czasem mnie nie porwal hihi.

No to na tyle przygod ze spaniem w aucie.

Nie przejmuj sie, tylko uwaznie dobieraj miejsca.

Pozdrawiam i zycze milej wyprawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...