Skocz do zawartości

w ciemno do NY????? pomocy!


Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie wlasnie musze podjąc jedna z najtrudniejszych dotąd decyzji - czy jechac po raz 1 z kolezanką do Stanów pod koniec czerwca dopiero, jadąc w ciemno.. Zakwaterowanie jest, boję sie tylko czy znajde prace... co myslicie? Angielski nie jest tragiczny - takie dolne okolice FCE, ale nigdy nie byłam i boje sie porazki :)

Byl ktoś z Was? Kolezanka edzie do NY wiec chcąc z nią musze jechac w ciemno bo zadna firma nie zagwarantuje mi wybranego miasta... Uda się? Papier na wize bede miec, wiec chodzi tylko o to czy znajde tam prace tak późno...

Pomózcie proszę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem tydzien i musze przynac ze było zarąbiście jest naprawde co zobaczyć, ale nie wiem czy chciałbym tam mieszkać i pracować przez te 4 miesiące tymbardziej jak ja mieszkałem miałem mieszkanie na manhattanie a ty jak pojedziesz na dłuży okres bedziesz zmuszony wynająć coś poza manhattanem no i pewnie poza linią metra;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Wam za opinie. Do końca tygodnia muszę wreszcie podjąc decyzję, więc jeśli jeszcze ktoś moze się wypowiedziec będę baaaaaardzo wdzięczna - wczoraj w almaturze powiedzieli mi żeby nie ryzykować... A ja chcę tam jechać tylko nie mogę wtopić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...