Skocz do zawartości

BTC - targi pracy


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do starych wyjadaczy, ktorzy juz mieli do czynienia z tym biurem - jak w praktyce wygladaja targi pracy? Jaka jest kolejnosc wchodzenia? <pakuja sie wszyscy i metoda "po trupach do celu" docieraja do swoich stolikow?, czy tez maja listy, wg ktorych sie wchodzi, wg kolejnosci zapisow?> Czy przy stoliku podpisuje sie od razu umowe o prace, tudziez zaklepuje ja od razu w inny sposob <zakolczykowanie, wypalenie tatuazu, czy jak to wyglada?:> > Bede wdzieczny za odpowiedz, zastanawiam sie czy podpisac z nimi umowe, a upatrzylem sobie u nich jedna oferte :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz opisywalam cala procedure. poszukaj tematu : Targi !!! nie pamietam na ktorym forum ... looknij

wchodzi sie w kolejnosci zapisania na program , ale razem z toba "wchodzi" i tak kupa ludzi , przed toba i za toba rowniez. Zapisy na takzwane 3 wybrane prace - u mnie nie mialo wiekszego znaczenia, ale to chyba zalezy od firmy jak traktuje swoich klientow ( moze pzydzielaja to co najfajniejsze po znajomosci - nie wiem). nawet gdy sie teraz zapsujesz dopiero na program - marne szanse bo gro ludzi sie przed toba zapisalo a juz polowa lutego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...