Skocz do zawartości

Czy dostane wizę proszę was o odpowiedz!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie do Was chodzi mi o to czy dostane wizę turystyczną. Kilka miesięcy temu dla żartów wzięłam udział w losowaniu wejściówek na ceremonie rozdania Oskarów. Było o tym napisane na stronie wp a ponieważ nigdy w życiu nic nie wygrałam postanowiłam spróbować. No dziś dostałam już oficjalne zaproszenie od academy of motion picyure (serio nie żartuje). I tu moje pytanie. Czy dostanę wizę? Jestem bezrobotna od roku i mam jakieś 10 000 zł na koncie poza tym zupełnie nic nie mam.

Serio nie mam zamiaru tam zostawać. Z miłą chęcią zrobiłabym sobie wycieczkę bo bilety lotnicze teraz bardzo tanie.

Ale boje się odmowy bo myślę poważnie o internshipie. I boje się ze odmowa wizy turystycznej zablokuje mi możliwość uzyskania wizy j1 w najbliższej przyszłości. A taki wyjazd mógłby mi pomoc w nawiązaniu kontaktów z przyszłymi pracodawcami do potrzebnego internshipu. Wiec powiedzcie mi szczerze czy bezrobotni dostają zgodę na wizy do USA. Dodam jeszcze ze byłam na w&t i wróciłam w terminie.

Pozdrawiam

Lukrecja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie powie, ze na 100% dostaniesz wize. To jest jak z losowaniem w lotka, moze troche wiecej szans na "wygranie" o ile dostanie wizy mozna nazwac "wygraniem". Mysle ze nie powinno byc problemow, wez zaproszenie na imreze. Konsul powinien podejsc do tego z usmiechem.

Gratuluje , napisz koniecznie jak jak przebiegla rozmowa w konsulacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...