Skocz do zawartości

Wyjazdy w czerwcu a studia


carlos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiele osob wyjezdza do USA na W@T i Campy na poczatku czerwca.

Sesja na studiach przewaznie zaczyna sie w 2 polowie czerwca lub na poczatku lipca.

Co w takich wypadkach robicie jako osoby wyjezdzajace do USA.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie sesja sie zaczyna dopiero 2006-07-03 (tragedia na tych studiach zaocznych) a konczy 2006-07-09.

Znajac zycie to uda mi sie zdobyc kilka wpisow (zaliczen) przed wyjazdem (w aplikacji dalem ze moge wyjechac 19.06).

Dzieki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podane do dziekana/dziekan o przyspieszenie sesji + przedluzenie do konca pazdziernika/listopada+ przedłużenie ewent. sesji poprawkowej. w zeszlym roku 3 egzaminy zdawałam w 1 terminie do polowy listopada... teraz pewnie tez tak zrobie, a moze mi sie uda w maju wiecej pozaliczać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od uczelni na jakiej jestes, i podejsciu dziekana do takich wyjazdow. U mnie o ile dziekan nie robil wiekszych problemow z wczesniejszymi terminami egzaminow, o tyle zdawanie w listopadzie nie bardzo mu sei podobalo, ciezko bylo uzyskac przedluzenie karty egzaminacyjnej :) no ale kto jak kto Polak potrafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z przedluzaniem jest ciezko, bo polowa uczelni jezdzi za granice do pracy, wiec sie pluja!

Ja zdalam wszystko w zerowkach i polecialam w drugiej polowie czerwca z czystyk kontem. W tym roku robie podobnie!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...