Skocz do zawartości

Status studenta a W&T??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam taki problem. Jade na W&T w połowie maja. Zaliczyłem semestr zimowy niedawno a na letni nie ide bo mnie nie stac przed wyjazdem na wysoka rate wiec sobie narazie odpuszczam. Status studenta załatwiłem i dostarczyłem do biura organizujacego wyjazd juz w listopadzie. Tylko problem czy szkoła wyda mi index na rozmowe z konsulem bo legitymacje bede miał nie wazna. W indexie bedzie oczywiscie zaliczony semestr a z letniego nie bede miał w ogóle wpisów bo jkuz nie bede chodziłale mozna powiedziec ze wszystko przełozone na wrzesien lub pazdziernik. Mysle ze index jest własnoscia studenta i szkoła ma obowiazek wydac studentowi, al czy konsul sie nie połapie w tym wszystkim????. Miał ktos podobny problem do mojego???. z góry dzieki za jakies podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! o ile dobrze pamiętam to do papierów do ambasady musisz dołączyc zaswiadczenei ze jesteś studentem, jezeli nie zapłącisz to takiego zaswiadczenai ci nie wydadzą... co do indeksu i legity to nie zawsze konsul prosi o pokazanie ale potrzebuesz sporo szczęscia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekanat powinien Ci wypozyczyc inedks przynajmniej na jeden dzien. J sama wypozyczalam bo mialm zdany po sesji a bylam przed obrona. Wypozyczyli mi tylko na jeden dzien i kazali podpisac papier ze zobowiazuje sie go zwrocic w okreslonym czasie. Mysle ze nie powinno byc problemow.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...