Skocz do zawartości

Małżonkowie . . . a wyjazd do ojca Małżonka . . ..


edyta...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie . .. .

mamy maly problem . . . i chcielibysmy sie co kolwiek dowiedziec . . . mamy nadzieje, ze choc troche nam zdolacie pomoc . . .

Mój mąż (Mateusz) ma tate w kanadzie, on mieszka tam juz ok 13-15 lat . . . ma tam swoja rodzine i swoje zycie . . .

My jestesmy malzenstwem od 20 sierpnia 2005r. mamy slub cywilny . .. i teraz w czerwcu bedziemy mieli wesele (tzn. slub koscielny. i uroczystosc na ok 130 osob), w najblizszym czasie chcemy sie starac o wize do kanady... mamy juz zaproszenia i wlasnie dlatego chcemy jak najszybciej to wszystko miec za soba . . . Maj maz pracuje w prywatnej firmie, ja nie pracuje.mieszkamy w domku jednorodzinnym, wraz z moja siostra i jej mezem no i oczywiscie mieszkaja tu rowniez moi rodzice . .. . Mąz ma 23 lata a ja mam 20 lat. mamy osobne zaproszenia, na druczku wizowym jest napisane osoby towarzyszace . . . i jezeli bedziemy wypisywali ten druk to mamy napisac siebie nawzajem . . . czy nie . . .

obecnie sie nie uczymy... a co do konta bankowego to mamy oboje, ale z niego za bardzo niekorzystamy . . .

chcemy wuyjechac w lipcu, ale boimy sie ze nie dostaniemy wizy, a co najgorsze jedno z nas dostanie a drugie nie . . . i co wtedy ?? ;/

Jakie musimy miec dokumenty?? jakie zaswiadczenia?? . . . co zwiekszylo by nasze szanse na to abysmy oboje dostali wize?? jakie moga nam zadac pytania?? . . . juz sie bardzo denerwujemy, a co bedzie jak juz bedziemy tam w warszawie . . .

jezeli mozecie to pomozcie . . . .

bardzo serdecznie pozdrawiamy . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...