Skocz do zawartości

Wycieczka z Kanady do USA - wiza


Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Pomóżcie mi, proszę! Dostałam wizę do Kanady - jadę na zaproszenie do przyjaciół, na ich koszt. Chcieli mi zrobić wycieczkę do Nowego Jorku. Pytanie - czy mam szansę na wizę amerykańską? Jakie dokumenty musiałabym złożyć? Czy znów - zaświadczenie z pracy, z banku? Mam ksero zaproszenia - oryginał złożyłam do wizy kanadyjskiej. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wyglada jeszcze z perspektywy bycia w Polsce, ale np.moja 16-lenia kuzynka byla 2 miesiace w Kanadzie na wakacjach u rodziny (maja kanadyjskie obywatelstwo), rowniez chcieli ja zabrac na wycieczke do USA,wiec o wize do USA starala sie beda juz w Kanadzie, niestety dostala odmowe. Jaka byla przyczyna odmowy i w ogole jakie byly szczegoly-nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ubieglym roku wracajac z usa, a dokladniej lecac juz z frankfurtu do katowic, siedzialem kolo goscia z Polski ktory wlasnie wracal z kanady od znajomych, bedac juz tam zalatwial wize turystyczna do usa. Dostal ja bez wiekszych problemow choc po angielku mowil raczej slabo. Wiec nie wiem od czego to zalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...