Jump to content

Wycieczka z Kanady do USA - wiza


Recommended Posts

Hej! Pomóżcie mi, proszę! Dostałam wizę do Kanady - jadę na zaproszenie do przyjaciół, na ich koszt. Chcieli mi zrobić wycieczkę do Nowego Jorku. Pytanie - czy mam szansę na wizę amerykańską? Jakie dokumenty musiałabym złożyć? Czy znów - zaświadczenie z pracy, z banku? Mam ksero zaproszenia - oryginał złożyłam do wizy kanadyjskiej. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak to wyglada jeszcze z perspektywy bycia w Polsce, ale np.moja 16-lenia kuzynka byla 2 miesiace w Kanadzie na wakacjach u rodziny (maja kanadyjskie obywatelstwo), rowniez chcieli ja zabrac na wycieczke do USA,wiec o wize do USA starala sie beda juz w Kanadzie, niestety dostala odmowe. Jaka byla przyczyna odmowy i w ogole jakie byly szczegoly-nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

w ubieglym roku wracajac z usa, a dokladniej lecac juz z frankfurtu do katowic, siedzialem kolo goscia z Polski ktory wlasnie wracal z kanady od znajomych, bedac juz tam zalatwial wize turystyczna do usa. Dostal ja bez wiekszych problemow choc po angielku mowil raczej slabo. Wiec nie wiem od czego to zalezy.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...