marylap Posted February 15, 2006 Report Posted February 15, 2006 Hej! Pomóżcie mi, proszę! Dostałam wizę do Kanady - jadę na zaproszenie do przyjaciół, na ich koszt. Chcieli mi zrobić wycieczkę do Nowego Jorku. Pytanie - czy mam szansę na wizę amerykańską? Jakie dokumenty musiałabym złożyć? Czy znów - zaświadczenie z pracy, z banku? Mam ksero zaproszenia - oryginał złożyłam do wizy kanadyjskiej. Pozdrawiam!
Hania Posted February 15, 2006 Report Posted February 15, 2006 Nie wiem jak to wyglada jeszcze z perspektywy bycia w Polsce, ale np.moja 16-lenia kuzynka byla 2 miesiace w Kanadzie na wakacjach u rodziny (maja kanadyjskie obywatelstwo), rowniez chcieli ja zabrac na wycieczke do USA,wiec o wize do USA starala sie beda juz w Kanadzie, niestety dostala odmowe. Jaka byla przyczyna odmowy i w ogole jakie byly szczegoly-nie wiem.
__jack__ Posted February 15, 2006 Report Posted February 15, 2006 w ubieglym roku wracajac z usa, a dokladniej lecac juz z frankfurtu do katowic, siedzialem kolo goscia z Polski ktory wlasnie wracal z kanady od znajomych, bedac juz tam zalatwial wize turystyczna do usa. Dostal ja bez wiekszych problemow choc po angielku mowil raczej slabo. Wiec nie wiem od czego to zalezy.
Hania Posted February 15, 2006 Report Posted February 15, 2006 Pewnie zalezy tak jak zawsze od humoru konsula, bo np. wzgledy finansowe (w sensie negatywnym) w przyp.mojej kuzynki na pewno odpadaja, no i wiek 16 lat tez nie wskazuje na to,ze chcialaby zostac w USA i pracowac...
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.