Skocz do zawartości

Wypożyczenie samochodu w LAS VEGAS


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wyrabiaj vise classic. jest ona akceptowana na calym swiecie :) nie to co visa electron z ktora nie zrobisz zakupow poza granicami Polski.

Co do otwierania konta w Usa ja polecam Bank of America, albo Wells Fargo, maja swoje oddzialy w wiekszosci stanow, karte debetowa Visa wydaja bez problemu no i konto prowadza za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zeby otworzyc konto w banku Bank of america trzeba miec adres stałego zamieszkania? jakie są warunki otrzymania takiego konta? bo ja chciałbym jak najszybciej sobie otworzyć konto, noszenie duzych pieniedzy przy sobie jest troche niebezpieczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Dogrzebałem się na stronie Wells Fargo(jednego z banków) że "You must be a U.S. resident" czyli na mój gust faktycznie ktoś kto przyjeżdża na 3-4 miesiące nie dostanie tej karty akurat w tym banku.

Tylko półobrót Chucka Norrisa mógłby tu pomóż ale niestety nie znam go osobiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dogrzebałem się na stronie Wells Fargo(jednego z banków) że "You must be a U.S. resident" czyli na mój gust faktycznie ktoś kto przyjeżdża na 3-4 miesiące nie dostanie tej karty akurat w tym banku.

W zeszłym roku miałem konto w Wells Fargo przez 4 miesiące, więc nie widze problemu. Prowadzenie rachunku za darmo, karta debetowa za darmo, zresztą szybko przyszła, po 5 dniach . W Bank of America miałem problemy żeby założyć checking account, po rozmowie z managerką udało się, ale na kartę się nie doczekałem. Dużo zależy od pracownika banku, może miałem łatwiej ale to już inna historia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, w zeszłym roku byłam na W&T i mieszkałam w Vegas, z Vegas też udawałam sie na różne wycieczki samochodowe :). Jako wypozyczalnie najbardziej polecałabym Dolara. Samochod najlepiej kilka dni wczesniej zarezerwowac na stronie internetowej Dolara, bo wtedy często jest taniej. Nie ma problemu z wypozyczeniem samochodu na karte debetową którą dostajesz automatycznie z założeniem konta w banku np. w Wells Fargo (tak jak ja to zrobilam). Nie trzeba miec 25 lat, wowczas placi sie jakos mała doplate z tytulu tego ze nie ma sie 25. Polecam odbieranie samochodu z wypozyczalni Dolar na lotnisku, ostatniego lata pracujący tam ludzie byli ok, często udało się dostać jakies lepsze auto za mniejszą cene.

Co do konta w banku to nie trzeba być rezydentem żeby je otworzyć, nie ma żadnego problemu.

Vegas jest świetnym miejscem wypadowym dla wielu wycieczek i przynajmniej dla mnie wycieczki były najprzyjemniejszą i najmilej wspominana częścią pobytu w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...