Skocz do zawartości

<< KILKA PYTAN >>- prosze o szybka odp.


Rekomendowane odpowiedzi

siema mam pyt.

pyt.1

jezeli dostane wize J-1 to przez ile jest ona wazna ( to znaczy ile mam czasu aby wylecieć do usa od daty otrzymania wizy)

pyt. 2

od kiedy rozpoczyna sie te magiczne 3 miechy na prce (czy od daty otrzymania wizy w ambasadzie czy daty przekroczenia granicy usa).

pyt.3

czy to jest prawda że jak ja otrzymam wize J-1 to nikt z najbiliszej rodzinny nie otrzyma wizy nawet turystycznej, oraz jak ktos z najbliszej rodziny ma wize trystyczną (pobyt legalny bez przedlozenia pobytu ) i jest w stanach to ja nie dostanę wizy J-1.

z gory dziekuje za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pyt.1

jezeli dostane wize J-1 to przez ile jest ona wazna ( to znaczy ile mam czasu aby wylecieć do usa od daty otrzymania wizy)

Wiza jest wazna od daty jaka masz podana na DSie, ale wjechac do USA mozesz juz kilka dni przed ta data. Jednak pracowac mozesz zaczac dopiero od daty jaka jest na DSie.

 

pyt. 2  

od kiedy rozpoczyna sie te magiczne 3 miechy na prce (czy od daty otrzymania wizy w ambasadzie czy daty przekroczenia granicy usa).

Jak wyzej-od daty widniejacej na DSie i standardowo sa to 4 miesiace, choc niektore biura oferuja opcje z pozwoleniem na prace na 2 lub 3 miesiace.

 

pyt.3  

czy to jest prawda że jak ja otrzymam wize J-1 to nikt z najbiliszej rodzinny nie otrzyma wizy nawet turystycznej, oraz jak ktos z najbliszej rodziny ma wize trystyczną (pobyt legalny bez przedlozenia pobytu ) i jest w stanach to ja nie dostanę wizy J-1.

z gory dziekuje za odp.

Na to pyt.nie znam odp., nie bylam nigdy w takiej sytuacji :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...