Skocz do zawartości

lake tahoe - mieszkanie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jesteście z POLS ?

Jesli wybraliście Emakopol to byłWasz bład... dużo ludzi jedzie na południowe Tahoe, mało$ mało nadgodzin...

Ja wybrałem Yes'a Glwickiego, zatrudnili mnie w resorcie Hyatt na północy :) O tyle wypas, że polacy jadą tam 1 raz więc nie mamy zszarganej opinii, bo co do Harrahsa to wiem jaka tam panuje czasem atmosfera a przede wszystkim jak ludzie spod byka patrzą jak podbierają sobie nawzajem godziny...

A co do zamieszkania to sam mam oferte na 8 osob do północnego Tahoe w okolicach Incline Village (1 km od Hyatta) i szukam 5 osób do kompletu (250$/mieś) Full umeblowane 3 łazienki nawet jacuzzi, DVD, kablówka, tyle że potrzebna jest osoba z kartą kredytową Visa Classic np. bo ja mam electrona i nie przyznają mi Classica bo bym musiał mieć stały dochód 500 zł miesięcznie...

Czekam na oferty i chętnych !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede musial porozmawiac z kumplem bo on ma vise tylko ma na niej jakos $400 na wypozyczenie samochodu

ja tez mialem tylko niestety przez debet $40 zamkneli mi konto

jeszcze trzeba sie zastanowic nad tym mieszkaniem

chociaz jak na dzien dzisiejszy jest to najlepsza oferta

ale mozna sie jeszcze rozejrzec, nie pali sie a nuz cos lepszego sie znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tyle że w miarę upływu czasu maleją szanse na to że ktoś nie zarezerwuje domku chociażby na 1 dzień - wtedy wszystko pada...

Jeśli juz to przydałoby się zebrać grupę i wpłacić z góry depozyt...

Jak będziesz miał coskonkretnego na oku to dawaj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhm, rozumiec. Do tahoe z emakopolu jedzie w sumie 150 osob ( nie licze innych biur ) i tylko kilka odwiedza to forum. c u on Sat. :)

150 osób do 3ch kasyn...średnio po 50 do kasyna.

sam nie wiem czy to dużo czy mało...z resztą oprócz polaków będą również obcokrajowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...