Skocz do zawartości

Czy moge miea jakies problemy na granicy ???


Rekomendowane odpowiedzi

Otrzyma3am wize na pobyt sta3y z loterii wizowej2004 Na formularzu

DS-230 napisa3am, ?e moja zielona karta ma bya przes3ana do Chicago i tak jest te? napisane teraz na papierach które dosta3am w ambasadzie Chcia3am sie poinformowaa czy moge miea jakies problemy na granicy jeśli pojade do New Yorku a rodzina prześle mi zieloną karta z Chicago do New Yorku Chcia3aby sie dowiedziec jakie najczesciej pytania zadają urzednicy amerykanścy na granicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie dobrze na tym, ale mysle tak: jesli masz zielona karte to nie idziesz do okienek ogolnie nazwanych us. visitor (czy jakos tak) a idziesz na przejscie dla ludzi z obywatelstwem a tam przezciez nie zadaja pytac. Takze mysle ze nie bedziesz miec problemow. To tylko moja taka filozofia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbys napisala maila z takim zapytaniem na adres mailowy DV lottery Kentucky Center, ktory masz podany w papierach. Podajesz numer sprawy i na pewno odpowiedza Ci na to pytanie.

Przez takie "gdybanie" mozesz miec problem z przekroczeniem granicy w ogole. Radze sie dopytac.

Pozdrawiam,

Diamond

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...