Skocz do zawartości

praca w nyc


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mam nastepujace pytanie. Chce leciec na 3 tygodnie do NYC. W tym czasie chcialbym znalezc jakas prace (na czarno) Chcialbym sie zapytac Was jaka jest szansa ze w ciagu jednego maksymalnie dwoch dni znajde prace (za co najmniej 10$/h). Bede mial tylko 3 tygodnie wiec czas tu odgrywa znaczaca role. Slyszalem ze w gazetach jest duzo ofert pracy i dla kogos kto chce pracowac nie jest to ponoc problem) Jesli ktos mialby jakies namiary na prace w NYC rowniez ylbym wdzieczny. Moja znajomosc angielskiego jest na poziomie komunikatywnym (poza tym posiadam GC i SSN ale ze wzgledu na krotki okres pobytu nie oplaca mi sie placic podatkow)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wiecej niz 10$/h to bedzie trudno. No zalezy oczywiscie jakie masz kwalifikacje... bo z mojego rozeznania wynika, ze u chinca na sajgonkach to 5$ mozna dostac. A jak wysoko mierzysz? Bo podejzewam, ze do jakiejs firmy np remonujaco-budowlanej na 3 tyg to chyba nikt cie nie przyjmie, moze do pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mierze wysoko:) fizyczna praca - zaden ze mnie specjalista w takim sensie ze nie umiem szpachlowac czy klasc glazury - o tym ze to beda 3 tyg to tylko ja bede wiedzial, zawsze moge powiedziec ze znalazlem cos lepszego - najbardziej mnie interesuja 2 sprawy - jaka jest szansa ze w 1 dzien znajde prace i na ile $ realnie moge liczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...