Skocz do zawartości

targi


Rekomendowane odpowiedzi

witam, na Targi jak najabrdziej warto jechac- masz znizke 100zl to raz, dwa- mozesz sobie wybrac gdzie chcialabys pojechac na ile, i na jakich warunkach-wiec mysle ze warto o tyle, ze jesli bedzie Ci znajdywany camp,nie masz w ogole wplywu na to,gdzie przydziela Ci placement. A tak..bedziesz mogla od razu porozmawiac z pracodawcą.

jest ogolnie zawsze weicej miejsc niz chetnych,ale to zalezy :) wiec lepiej zawsze byc wczesniej niz pozniej.

ale ogolnie-bardzo polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie wydaje ze warto.

ponadto oni chyba szukaj chetnych i to bardzo okazuja...

dostałam wczoraj list-niby wejscie VIP upoważniające mnie do wejścia o godzinie 11 i na dodatek mam dostac jakis prezent.... pozatym jak kolega wspomniał jest zniżka 100zł, wszak mnie podróz bedzie tyle kosztowała , ale tyle promocji naraz. jeszcze dzwoniła do mnie pani z camp america ze jak sie zdecuduje do soboty to tez jakas znizka (jakies 60 euro jak dobrze usłyszałam) wiec myslae ze jestesmy im potrzebni

:DD

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ja wybieram się na targi ccusa 5 marca z krakowa mam takie putanko czy jeszcze jedzie oprucz mnie? jak tak to wpisujcie sie aha no i czy ktos by mi mógł powiedziec jaka robota jest najlepsza nakampie bo jestem calkowicie zielony w sumie to myslalem o watchman albo janitorial czy te fuchy sa spoko czy lepiej robic np w kuchni ? prosze o odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze sa rozne roboty, najlepeij kierowca itp ale musi Wam sie dobrze trafic. czasami po prostu oni potzrebuja tlyko ludzi do kuchni itp wiec najlepeij jechac na targi. Ale z tego co pamietam to rok temu na targach bylo okolo 30 campow ale takiej pracy jak kierowca itp bylo malo. Wiekszosc to kitchen staff albo maintenance. Jedno i drugie ma swoje plusy i minusy. Na pewno na targi warto jechac bo nic nie tracisz no chyba ze jak kolezanka 100zl :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...