Skocz do zawartości

Hyatt Regency Chesapeake Bay Golf Resort, Spa and Marina


Rekomendowane odpowiedzi

heja wszystkim mam takie pytanie czy ktos byl w Hyatt Regency Chesapeake Bay Golf Resort, Spa and Marina w Cambridge???? Mam zamiar tam jechac wte wakacje i chcialabym sie dowiedziec czy warto tam jechac jakie warunki to i w ogole jaki klimat No i mam pytanko tez o sama miejscowosc Cambridge czy ktos sie orientuje co to za miejscowosc duza mala?? Bede wdzieczna za kazde info na ten temat a i jezeli ktos juz tam byl mam pytanko jak wyglada stanowisko Food & Beverage servers ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://chesapeakebay.hyatt.com/hyatt/hotels/

ogolem fajnie to wyglada

ja w tym roku tez jade do hyatta ale nad lake tahoe

tez bede pracowal w food and beverage, ale jeszcze nie mam konkretnej pozycji

ale serverka mysle ze dobrze jeszcze w takim hotelu

bym sie na Twoim miejscu zdecydowal tam pojechac

zle napewno nie bedzie

a z jakiej firmy jedziesz?

student adventure?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc no mam zamiar ze student adventure tylko jeszcze do konca nie wiem czy akurat tam pojade czy nie gdzies indziej:) bo sie zastanawiam jeszcze na d inna praca a ty z ajkiego biura jedziesz???????? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam nadziej ze oferta jest na bank z tego co wiem znajomi jezdza z tego biura i jest spoko:) przynajmniej oni oki trafili przypilnuj tego yesa tylko bo kumpela w zeszlym roku jechala i miala miec prace w hotelu w philadelphi i okazlao sie na miejscu ze nie ma i musialy jechac do pitsburga i tam juz byla wiec coisk skonocili troszke;) a skad jedziesz z jakiego oddzailu a slyszales coisk moze o SA?? jakies opicnie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem z SA w usa w 2004 i nei moge powiedziec o tym biurze nic pozytywnego. Obiecywali zlote gory a wyszlo z tego ... Do 2004 roku SA mialo kasyna, ale niestety akurat w 2004 kasyna im odpadly, zalatwiali byle jakie prace gdzie tylko popadnie. Organizacja tragiczna, bilet dostalem godzine przed odlotem i to jeszcze musialem jechac po niego do biura w centrum warszawy , tragedia. W USA okazalo sie ze nei ma dla nas pracy w miejscu do ktorego trafilismy (Yosemite National Park) choc nie do konca byla to wina SA. Ja przyjechalem tam jako jeden z pierwszych wiec wtedy mogli jeszcze nie wiedziec ze nei bedize tam dla nas pracy, ale polacy przyjezdzali tam do konca czerwca i SA nie bylo laska powiadomic ludzi iz pracy nie beda mieli, zachowali sie niezbyt fair.

ja bym z tym biurem sie juz nigdzie nie wybral!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic konkretnego o SA nie slyszalem i dlatego wybralem yesa

bo bylem z nimi rok temu i bylo dosc dobrze

jade z katowickim yesem

a prawda jest taka ze nawet biuro co od 10 lat wysyla ludzi i wszyscy sa zadowoleni to wysle Ciebie i nie bedzie pracy:)

zobaczymy jak to bedzie w tym roku

ale jestem dobrej mysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie ludzie ze SA byli zadowoleni zwlaszcza z hoteli ja tam trerzymam reke na pulsie i mam nadziej ze nic ni8e psodziewanego sie nie wydarzy chociaz juz jest male zamieszanie z pracodawcami ale to chyba zalezyo od indywidualnej sytuacji pracodawcy itp:) a mam pytanie jak jechales ze SA to czy za bilet placiles mega droga czy chociaz to bylo przyzwoite no i jak wygladaj rozmowy w ambasadzie z tego biura pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...