Skocz do zawartości

Dentysta, internista i inni specjalisci...


Bozka

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie....

Czy bedac na wizie studenckiej F1 musze za kazda wizyte u lekarza wydawac majatek????

Czy jest mozliwosc zapisania sie do jakiegos planu opieki zdrowotnej czy ubezpieczenia, zeby te koszt przynajmniej w czesci byly mniejsze???

Przeciez studenci na F1 nie moga pracowac!!!!!

Skad maja brac na lekarzy??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wlasnie....

Czy bedac na wizie studenckiej F1 musze za kazda wizyte u lekarza wydawac majatek????

Czy jest mozliwosc zapisania sie do jakiegos planu opieki zdrowotnej czy ubezpieczenia, zeby te koszt przynajmniej w czesci byly mniejsze???

Przeciez studenci na F1 nie moga pracowac!!!!!  

Skad maja brac na lekarzy??????

Akurat studenci maja wiecej mozliwosci:

http://www.isoa.org/

Te stawki tez potrafia wzrastac dosc szybko, ale to sa wciaz dostepne poziomy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki guys za odpowiedz, myslalam ze juz nikt sie nie odezwie...

leifureiriksson o jakim orientation mowisz?

to spotkania przed rozpoczęciem roku akad., gdzie dowiadujesz się co i jak. poznajesz szefów co ważniejszych kadr administracyjnych, szefa ochrony, informują co robić, gdy masz problem (agresja, rasizm, napastowanie seksualne itp itd), robią zabawy integracyjne i wszystko inne, co wymyśli twoja uczelnia, abyś poczuła, że jesteś częścią jednej wielkiej uczelnianej rodziny. jeśli mieszkasz na campusie, to jest to obowiązkowe, dla spoza chyba nie, ale to pewnie zależy od polityki danej uczelni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, ze ja nie jestem tu na studiach tylkow szkole jezykowej. Nie mialam zadnego orientation a z tego co sie dowiedzialam w szkole to moge sie ubezpieczyc ale musze placic skladke 300$ miesiecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, ze ja nie jestem tu na studiach tylkow szkole jezykowej. Nie mialam zadnego orientation a z tego co sie dowiedzialam w szkole to moge sie ubezpieczyc ale musze placic skladke 300$ miesiecznie  :)

to chyba będziesz musiała sama coś znaleźć lub udać się na jakąś uczelnie do international advisors'a. jak zakombinujesz, to może coś doradzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze na wizie f1 ne mozesz legalne pracowac poza kampusem, twoj pracodawca nie moze dostarczyc ci planu zbiorowego, plany indywidualne sa dosc drogie :)

polecam wyleczyc zeby przed wylotem, wykupic jakies studenckie ubezpieczenie KL lub warta lub pzu , tam pokrywaja do ok 200-300$ w przypadku emergency dental, zawsze 200$ mniej z rachunku na 1000$ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jako ze na wizie f1 ne mozesz legalne pracowac poza kampusem,....

Nie moge pracowac... jestem w szkole jezykowej i wtedy nie moge pracowac bo taka szkola nie ma kampusu... poza tym nie mialam zadnego wylotu bo jestem na ststusie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...