Skocz do zawartości

problemy z ambasada


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do au pair, ktore przelduzaly sobie wize J1 oraz innych osob znajacych sie na rzeczy. Otoz po roku pobytu w USA zdecydowalam sie na extension jeszcze o rok. Cala robota papierkowa zalatwiona zostala przez biuro au pair. Ja dostalam tylko forme z Departament of State z nowymi datami. Jak wrocilam do Polski po 2 latach ubiegalam sie wize studencka i mi odmowili. Pani konsul nie podobaly sie moje papiery o przelduzenie, chciala jakies papiery z Departament of Homeland Security. Nie mam pojecia co za papiery. Biuro au pair zapewnialo mnie ze na 100% bylam 2 rok legalnie w USA. Wczoraj ubiegalam sie o wize K1 (narzeczenska) i wszystko bylo ok dopoki mnie nie zapytali o moje papiery na extension. I znowu to samo!!! Chcieli cos Departamentu Bezpieczenstwa Narodowego.Z tego co wiem zadna z moich kolezanek au pairek nie otrzymala nigdy takowych dokumentow z tego departamentu.

Czy moze Wy wiecie o co w tym wszystkim chodzi?

Czy dostalam K1 to nie wiem, pan konsul nie dal mnie jednoznacznej odpowiedzi, tylko powiedzial ze jak bede miec jeszcze jakies pytania o extension to zadzwonia, i ze na 100% nigdy nie wiadomo czy sie dostalo wize czy nie dopoki sie nie bedzie jej trzymalo w rece.

Wiec na razie chyba pozostaje mi czekanie na paszport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...