Skocz do zawartości

dobra wiza b1/b2 na rok i o co będą pytać?


Rekomendowane odpowiedzi

Przyjaciele,wyjazd juz za tydzien.Lece do La przez Chicago,jakich problemów na imigracji w Chicago moge sie spodziewać?Lecę pierwszy raz.Co im powiedziec?Mogę im powiedzieć,ze również na wycieczkę lecę?Chyba b1/b2 mnie do tego upowaznia?Muszę mieć zaproszenie?Pomożcie proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj pytaja:

- O dlugosc pobytu.. (i to all zalezy od "okienka", ja 1raz lecialam na 2tyg i dostalam wize na 6 m-cy, drugi raz na .... swoj slub hihi i dostalam na 3 m-ce...)

-gdzie zamierzasz przebywac? Najlepiej powiedziec (zwlaszcza, jak leci sie samemu), ze u znajomych (ale moga zapytac o adres, co robia znajomi)..

-o zajecie ,prace w Polsce

potem ustawic sie na wprost do zdjecia, dac paluszek do skanowania i papa.... sprawdzamy co nam wbili :)

To co sie wpisalo na wniosku wizowym w ambasadzie nie musi sie zgadzac z tym co obecne...tzn, jesli wpisalismy, ze lecimy z kolezanka do las vegas, dostaliscmy wize i teraz jestesmy samemu w chicago..NIE MA PROBLEMU.Mnie nigdy sie rowniez nie zdazylo,ze pytali/sprawdzali bilet powrotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...