Skocz do zawartości

mialam B2 na 10lat,3 wizy J1,jakie szanse teraz?


Rekomendowane odpowiedzi

czesc

w kwietniu konczy mi sie 10 letnia wiza turystyczna,bylam na niej 2 razy w usa - 2 tygodnie w wakacje 1996 i 2 tygodnie teraz w swieta w grudniu, oprocz tego 2 razy bylam na work&travel a w te wakacje lece trzeci raz. Po powrocie chce od razu zlozyc podanie o wize turystyczna poniewaz moja sie juz skonczy a na pewno jeszcze tam pojade - bede zaczynac piaty rok studiow wiec tym bardziej chce sie z tym pospieszyc. Chce powiedziec konsulowi ze ponownie jade do przyjaciol na swieta ( tak jak w te swieta ich odwiedzilam,zgodnie z prawda), mysle ze wize dostane, ale jakie mam szanse ponownie dostac wize na dluzej ? czy raczej mi dadza np. tylko na 3 miesiace??? lece nie do rodziny ale do przyjaciol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt,ze na 10l bylas tylko dwa razy i pozatym legalnie to Twoje plusy.. Tyle, ze w tych latach czesto .. co jesli zapytaja sie Ciebie, czy podczas tych W&T nie mozesz odwiedzic znajomych? Bo.. dopiero co bylas w USA i zaraz znow jedziesz co na W&T.. Sama wiesz, wielka loteria i warto przygotowac sie na pytania. .. poza tym za chwile tam jedziesz i czy ew. warto teraz placic 100$.. ? Moga Powiedziec Ci ,z e staraj sie za rok

Z drugiej strony znam przypadki,ze Ci co wrocili z W&T nie dostawali tak szybko wiz do USA (wcale!),... pewnie konsul myslal, ze zachyseli sie dobrobytem usa i chca jechac na czarno znow czy tp...

Bog wie.. decyzja nalezy do CIebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...