Skocz do zawartości

Anglia - przelom lipca i sierpnia


Elaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim

W tym roku sie bronie i chce wyjechac do Anglii na dluzej. Znam posrednika ktory zalatwia prace w Tesco. POsrednik jest sprawdzony, nie placi sie nic z gory. Koszt jego posrednictwa jest odliczany z pensji przez pierwsze 3 miesiace pracy.

W zwiazku z tym szukam osob ktore maja podobny plan jak ja i chca wyjechac. W grupie zawsze razniej:)

Widzialam podobny temat juz na forum, ale z tego co widze pisaly w nim osoby znacznie mlodsze niz ja.

Jesli ktos jest zainteresowany wspolnym wyjazdem prosze o kontakt na GG 4368681

Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

właśnie przed momentem przeglądałem ogłoszenia czy szukaja pracowników w tesco w angli, i trzeba sie zalogować na stronie www.tesco.com i oni jeżeli bedzie praca to pisza do ciebie albo dzwonia. jeżeli chodzi o to posrednictwo to nie wiem czy sie opłaca bo jezeli zarobisz w tesco 5 funtów na godzine o odciagnie ci 2 funty to wyzyc w UK za 3 funty nie za bardzo!! a pozatym też szukam pracy w angli zainteresowało mnie to tesco!! ale jeżeli uda sie może być coś innego ;) poże macie coś ciekawego!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja starałem się o pracę w Tesco (Coventry). Niestety zarówno mnie jak i mojej dziewczynie odesłali pismo odmowne...

W każdym bądź razie życze powodzenia! Choć może nie w Tesco, bo początkującym oferują minimalną stawkę 4,85, chyba że załapiesz się na zmianę nocną (wtedy ok. 6 funtów z podatkiem)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...