Skocz do zawartości

Pracuje W Anglii a chce wize do USA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

mam bardzo wazne pytanie do znajacych sie na rzeczy

Od roku przebywam w Angli Pracuje oficjalnie jak zreszta masa naszych rodakow W kietniu mam 18 dni holideya i zamierzam pojechac do stanow

W angli poznalem goscia a wlasciwie zaczelo sie od jego mamy Przyjaznimy sie bywam u nich w wekendy troche pomagajac przy domu za tzw bog zaplac Az tu nagle zaproponowali mi wycieczke do usa do ich rodziny w usa Przytjechalem do Polski aby zalatwic wize Nie mam oczywiscie zadnych zaproszen na papierze ale za to mam big problem z DS 156 Co ja mam pisac odnosnie pracy , adresu zamieszkania No adres moge podac ten z Polski

Prosze doradzcie mi bo ma czas tylko do niedzieli

Buze buzki dla zyczliwych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o wiecej wyjasnien i ewent. sugestii dotyczacych rozmowy z konsulem

Wypisze wszystko prawidlowo podam adres brytyjski a on mi powie ze nie wykazuje zwiazkow z polska

To jest jakies chore

czy ktos przerabial to na wslasnej skorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba zalezy od tego gdzie Jestes zameldowany, jesli np. nie Wymeldowales sie z domu w PL. i ten adres jest nadal Twoim "głównym" adresem.. tak sądze. Praca tez zalezy chyba, od tego czy Pracujesz legalnie czy tez na przyslowiowe "czarno"... i tak jakos w glowie mam mysl ze chyba kwestia mieszkania moze aczkolwiek nie musi byc zalezna od miejsca pracy :/

Buze buzki dla zyczliwych

Mam nadzieje ze nie Uwazasz mnie za Zyczliwego :? jesli tak to nie dzieki, wole niechce :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...