Skocz do zawartości

W&T J1 a praca w anglii....


Rekomendowane odpowiedzi

hej mam pytanie, chcialabym jechac na w&t w tym roku, czy moge spotkac sie z odmowa wizy jesli rok temu pracowalam sezonowo w anglii-dodam ze wszystko bylo legalnie i mam papierkiz Home office, ale boje sie ze konsul moze stwierdzic ze skoro bylamw uk to mam skolnnosci do wyjazdow ...itp, wiem ze to moze smiesne pytanie...

2) moja siostra zaczela studia w niemczech i z racji tego tem mieszka pracjujac jako au pair, ogolnie nikt o tym nie we bo zameldowana dalej jest w domu i nie jechala z biura tylko to bylo zalatwione po znajomosci ale przebywa i pracuje tam legalnie....

3)to bedzie najsnieszniejsze...nasz kochany rzad zrobil mi ferelny paszport w ktorym pekla ta folia i troche sie odkleje zdjecie w anglii nie wylo z tym problemu ale tu sie obawiam bo o rozne bzdury wizy nie przyznaja typu twarz nie ma 3cm itp, moze przesadzam, co o tym myslicie? jestem studntka 3 rok...pierwszy raz do usa nikt tam z mojej rodziny igdy nie byl , nikt nie jest nielegalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cos Ty nigdy praca w Anglii nie przeszkadzala w uzyskaniu wizy J-1. Startuj smialo! Poki jeszcze masz status studenta i mozesz. Konsul nie jest od tego zeby patrzec i zastanwiac sie czy ktos podrozuje zbyt duzo czy nie. Jego najbardziej interesuje Twoje przywiazanie do Polski czyli wlasnie Twoje studia. Po to sa programy typu Camp America Work&Travel Au PAir zeby polscy studenci mogli legalnie wyjezdzac i pracowac. Siostra w NIemczech tez Ci nie bedzie przeszkadzala. PO prostu traktuj ja tak jakby byla w Polsce. Paszport radzilabym wymienic na nowy. I to zaraz, bo poczekasz okolo 3 tygodni.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...