Skocz do zawartości

YTP-robia robia wala


Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie ostanio dowiedzialem od pracowników YTP, na ich targach pracy 18 marca nie bedzie kasyn, którymi sie tak szczycą na ich stronie internetowej i o ktorych tyle nam naopowiadali zanim podpisalem umowe. Mialy byc na 100% a teraz okazuje na 100% ich nie bedzie na targach. Dlatego mam taki probelm jaka prace mam teraz wybrac zamiast pracy w kasynie? Co polecacie? Najlepiej w Californi, ale to juz ma mniejsze znaczenie. Cos zeby w fajnie zarobic ale sie przy tym nie wykonczyc( fizycznie, psychicznie) I z kolei co odradzacie? I czy to, ze bede tam juz na miejscu kolo 20 maja jest dużym ułatwieniem co do szukania 2 pracy czy mieszkania? Z góry dzieki za szybką odpowiedz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM :!: :!:

co do zachowania się YTP nie będę się wypowiadał. Jechałem z nimi w tamtym roku i nie miałem z nimi większych wałków a co do pracodawców na targach to w dniu kiedy ja byłem to było dużo ofert z różnych parków rozrywki, McDonald-y były chyba z trzech miejsc, jakieś hotele oczywiście z hauskeeping-iem, robota przy przeprowadzkach(ale bardzo mało miejsc) i Alaska. Nie powiem ci teraz czy coś było w Californi albo chociaż w pobliżu. Kasyn w moim dniu na targach nie było nie wiem czy w ogóle były, pamiętam jedynie że kasyna pojawiły się późno bo chyba na przełomie kwiecień, maj żeby zachęcić na ostatnią chwilę ludzi do wyjazdu i z tego co wiem to do Atlantic City czyli wschodnie wybrzeże.

Nie będę ci nic rekomendował teraz bo to zależy od umiejętności Angola, od tego gdzie chcesz dokładnie jechać, a nawet kwestia daty wylotu no i tego jaką pracę akceptujesz, bo jeśli chcesz zarobić dobrze to Alaska to jedno z najlepszych miejsc na to ale musisz być przygotowany na nie mały wysiłek, są miejsca gdzie można fajnie zarobić i się nie zaorać ale czasami to wymaga dwóch stanowisk. Co tu dużo mówić kwestia szczęścia, sezonu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...