Skocz do zawartości

camp, data wylotu :/


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. jutro wybieram sie na targi ccusa do wawy. mam do Was pytanie, wybralem juz sobie pracodawce z broszurki tora dostalem od ccusa, zamierzam u nego starac sie o posade:) z tym ze jest problem, pisze tam ze suport staff zaczyna prace ktoregos tam maja, a ja bym najwczesniej mogl wyjechac ok 20czerwca, a jeszcze lepiej po 27/chociaz to juz pewnie nie jest mozliwe;/. jak myslicie, jest mozliwosc dogadania sie z pracodawca o przesuniecie daty wyjazdu? chociaz na ten 21? /sesja mi sie konczy 28:(/ Jest tylko 1 data wylotu z pl, czy mozna leciec kiedy komu pasuje?dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można lecieć kiedy komu pasuje. Są placówki w Usa, które rozpoczynają działalność już w maju (o tej porze w niektórych stanach jest już ciepło). I w maju potrzebują pracowników. Nie obchodzi ich to, że student ma sesję :/

Nie da się przesunąć terminu :/ No dobra, możesz przesunąć datę (co najwyżej kilka dni), ale powód musi być naprawdę ważny i pracodawca musi być naprawdę dość przychylny

moje rady:

1)znajdź sobie innego pracodawcę

lub

2) weź się na maksa za naukę i pożaliczaj to co możesz przed terminem a resztę weź warunkowo na wrzesień.

pozdrawiam i życzę powodzenia!

ps/ mi się udało załapać na jeden z późniejszych kampów :). wylatuję 25 czerwca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...