Skocz do zawartości

seven eleven


Rekomendowane odpowiedzi

7-11 zatrudnia Europejczyków z WaT, zarobki podobne jak wszędzie, ale nocne zmiany bardzo niebezpieczne. Pomimo tego, że wszyscy wiedzą, że w kasie w nocy nie ma wielkich pieniędzy zdażają sie napady i niestety wypadki śmiertelne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żabka czy Biedronka, chodzi mi o stan wnętrza a nie wielkość. We wnętrzu brud jak w Netto. 7-Eleven to sieć oparta na franchisingu więc dużo zależy od managera sklepu, jednemu syf odpowiada drugiemu nie. Poza tym patrząc na sprzedawców miałem wrażenie, że drug testy nie są wymagane na tym stanowisku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy przez chwile pracowal na stacji 7-11 w Reno. Ale tylko chwilke wytrzymal. Po tym jak przystawiono mu guna do buzki spasowal. Nie bylo to nawet w pracy, ale jak juz wychodzil, okolo 5 rano.

Nie warto, kasa kiepska, a naprawde niebezpiecznie. A z tego co wiem, to w Reno szukali pracownikow przez cale wakacje - ale glownie na zmiane nocna, czyli najbardziej niebezpieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...