Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze jest miea tego typu dokumenty przy sobie, jednak niestety nie wiadomo czy Ci one pomogą... Ja mia3am wyciąg z konta w banku, zaświadczenie o zatrudnieniu moim i me?a, akt w3asności mieszkania, zaproszenie z usa... i wizy nie otrzymalam... Dlaczego... Nie udowodni3am swojego przywiazania do kraju i checi powrotu tzn. konsul stwierdzi3 , ?e jestem potencjalnym emigrantem a zapomnia3am zaznaczya, ?e mój ma3?onek mia3 zostaa kraju - nie wyje?d?a3 ze mną !!! A mimo to konsul uzna3, ?e nie mam do czego wracaa... To jakaś wielka paranoja...

Tak wiea widzisz, ?e jest z tym ró?nie... Jedni nie mają ?adnych dokumentów i wize dostaja, inni maja full dokumentów i tak jak w moim wypadku konsul nie prosi3 o zaden z nich... To jedna wielka loteria...

Pozdrawiam Izaher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąśa na pewno warto, bo lepiej miea i nie wykorzystaa ni? ?a3owaa, ?e sie nie wzie3o.

Ja te? mia3am troche dokumentów, ale konsul nawet na nie nie spojrza3, nie wzią3 do reki, nic, po prostu zero reakcji.

Chyba dlatego jest ta szyba oddzielająca od konsula, bo jeszcze ludzie rzucaliby im w twarz te wszystkie dokumenty, ja przynajmniej mia3am ochote tak zrobia...

powodzenia zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...