Skocz do zawartości

harrahs job fair


Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie padaka to emako.

ale nie rozkminianie było najlepsze...wg mnie był lepszy tekst na samym początku, jak jakiś chłopak zapytał co będzie jeśli aplikowało sie do tahoe i sie tam nie dostanie

odpowiedź gościa w modnym garniturku i włoskach na żeliku, była jednoznaczna: "nie wiem"

kur** :evil:

to po chu* ta rozmowa...może od razu rzućmy monetą :twisted:

a jak patrzyłem na to wszystko, to na usta cisneło sie jedno zdanie: "no no...macie tu niezły burdel siostry" :wink:

w sumie chomik uprzedzłą ze tak jest co roku...teraz wiem że miał całkowitą racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie sugeruje sie lista ktora byla wywieszona na zewnatrz tej calej sali. I tam wlasnie "HLD" bylo tylko przy dwoch osobach ale mysle ze to sie moze zmienic. Skoro Magic nie wie co sie stanie jak sie nic nie stanie i sie nie dostanie, to pewnie te osoby podziela porowno miedzy kasynami ktore maja jeszce wolne miejsca? Tak mi sie przynajmniej wydaje.

PS. Mam takie pytanko: czy mozna bylo rozmawiac wiecej niz z jednym pracodawca, wlasciwie to z dwoma bo duzego wyboru nie bylo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjąc to gdzieś muszą...skoro wszyscy zapłacili po 800$ za opcje full serwis, to nie mają wyjścia...robotę muszą dać.

mnie również sie wydaje że osoby które nie dostaną sie do tahoe rozdzielą pomiedzy pozostałe kasyna...

ale z emako, to niczego nie można być pewnym do konca, bo w sobote pokazali klasiore :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasę to już pokazali w ubiegłym roku, dlatego w tym roku ich nie wybrałam:), wciskanie kitu to u nich standard...życze powodzenia na jobfairach i dużo cierpliwości.

Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...