bebe84 Posted March 6, 2006 Report Posted March 6, 2006 Czy ktoś orientuje się jakie linie lotnicze nie pobierają opłaty za zmianę daty wylotu z USA? Słyszałam ze Lufthansa. Ktoś zna jeszcze jakies?
Hania Posted March 6, 2006 Report Posted March 6, 2006 Lufthansa pobiera 20 dolarow, ale mysle,ze w wiekszosci linii masz wybor co do opcji biletu-albo ze zmiana albo bez...
kredka Posted March 6, 2006 Report Posted March 6, 2006 ja w zeszłe wakacje leciałam Lufthansa i pobierali opłate przy kazdorazowej zmianie!! 30 $ jak dobrze pamietam pozdrawiam
rumcyk Posted March 6, 2006 Report Posted March 6, 2006 Ja leciałem Aitalią i za pierwszą zmiane nie pobierali zadnej opłaty chyba dopiero za drugą coś biorą.
bebe84 Posted March 6, 2006 Author Report Posted March 6, 2006 To dziwne, bo mój tata leciał z Lufthansy i nic nie płacił za przsunięcie daty wylotu. Nie wiem dlaczego wy płaciłyście :/
rosol Posted March 6, 2006 Report Posted March 6, 2006 Tez zaplacilem za zmiane w Lufthansie 30$. Moze to wynikalo z tego ze YTP mi kupilo bilecik a nie ja sam. Jak wiadomo byly lekkie przekrety z tymi biletami na W&T 2005.
gabrielangel Posted March 6, 2006 Report Posted March 6, 2006 lecialem 3 razy SAS'em i za kazdym razem pierwsza zmiana byla darmowa. super linie, chyba najlepsze jakimi lecialem. dwa razy proponowali mi juz pozostanie za oplata ( 300$ + dojazd i hotel albo 600$ w voucherach na bilet ) w kopenhadze oraz seattle. jedyny minus to taki, ze SAS jest zawsze drogi. pozdr
darop Posted March 7, 2006 Report Posted March 7, 2006 Tez zaplacilem za zmiane w Lufthansie 30$.Moze to wynikalo z tego ze YTP mi kupilo bilecik a nie ja sam. Jak wiadomo byly lekkie przekrety z tymi biletami na W&T 2005. no ale czy tych pieniążków nie płaci się na lotnisku?? wetdy to już biuro nie ma chyba nic do tego??
bebe84 Posted March 7, 2006 Author Report Posted March 7, 2006 Na pewno nie na lotnisku tylko w biurze podróży albo agencji danej linii lotniczej!!
Hania Posted March 7, 2006 Report Posted March 7, 2006 Mi za zmiane potracali z karty debetowej i bylo to albo 20 albo 25 $, ale na pewno nie 30, z Lufthansy.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.