Skocz do zawartości

oplata za camp.. paranoja


creck

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. mam problem z multibankiem. posiadam tam konto, musialem przelac 100usd na konto walutowe w kredyt banku . facet

w placowce doradzil mi abym zrobil przelew jako przelew zagraniczny /nie mozna przelewac innych walut niz zl/. stwiedzil ze

moglbym zrobic to zwyklym w zl, ale mogly byc pozniej problemy. chcialem wplacic jak najszybciej i najpewniej, wiec zgodzilem sie

juz zaplacic te 25 zl za przelew krajowy.. przelew doszedl, ale po okolo miesiacu zabrano mi 100zl z konta, w rodziaju opercji

jest napisane "

SYTUACJA WYJĄTKOWA - OBCIĄŻENIE IMP 59473 KOSZTY KREDYT BANK". zwrocilem sie z reklamacja do banku, dzis dostalem odpowiedz ze

jezeli wplacam pieniadze na konto zagraniczne kazdy bank do ktorego sie wplaca pobiera jakas oplate, mozna bylo zaznaczyc ze

kwote ta placi zlceniodawca, bank ktory przyjmuja i pol na pol, a ja zaznaczylem ze kwote place ja.. /podkrselam ze nic nie

zaznaczlem, wszystko wypelnial za mnie facet w banku, nie poinformowal mnie o zadnych dodatkowych oplatach, gdyby tak bylo z

pewnoscia bym zrezygnowal z tego przelewu w tym banku/. co w takiej sytuacji moge zrobic? niby nie jest to wielka kwota, no ale

zawsze to pieniadze. dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...