Skocz do zawartości

Drukarnia w USA ??? By Adventure ??? 1000$ / tyg


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanko jaką drukarnie w US polecalibyście do pracy na 3-4 miesiace, słyszałęm że w Quadach jest nieźle (przynajmniej w kwestii zarobków), tylko nie wiem dokłądnie w jakich miastach sie opłaca ze względu na zarobki czy też możliwości zwiedzania w międzyczasie...

Dodatkowo jak załatwić pracę w takiej drukarni, poprzez aplikację on-line z opcją self czy też bezpośrednio przez biuro od A do Z np. student aventure (mają jakieś staże z Quadami)???

Z góry dzięki za wszelkie info odnośnie pracy w drukarniach....

:kreci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze juz jest za pozno na zapisanie sie na wokra do Quadu, no chyba, ze znajda sie jakies extra free miejsca. Ja poleciłabym Lomire albo Martinsburg - jest tam najwiecej overtimes. Nie wiem jak jest w Oklahomie, The Rock i Saradoga Spring(NY), bo nic nie slyszałam na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też wydaje mi sie ze za pózno ale po wizach pewnie kilka miejsc sie pojawi wiec moze cie upchną, w hartford jest w miare ok choć z nadgodzinami to róznie bywa zalezy na która zmiane trafisz... w West Allis podobno są luzy, w oklachomie sporo nadgodzin bo to nowy quad i nei ma drugiego w poblizu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...