Skocz do zawartości

Czy ktos byl w podobnej sytuacji?


Rekomendowane odpowiedzi

Chcialabym starac sie o wize J1 ale kiedys odmowiono mi wjazdu do usa na granicy... bylo to 8 lat temu. Czy moze miec jakis wplyw na decyzje konsula? I jesli tak to czy to znaczy ze nie mam szans tej wizy dostac czy szanse sa duze i warto probowac? Prosze o odpowiedz bo nie wiem co robic:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorki ze tak dlugo nie odpisywalam ale po prostu zapomnialam:) Zostalam cofnieta na granicy poniewaz jechalam z siostra i z tata... wina lezala po stronie mojego taty bo kiedys juz byl w usa. A ze ja i siostra bylysmy niepelnoletnie, musialsmy wrocic razem z tata bo bylysmy pod jego opieka. Wtedy mialam 12 lat i nie chce cale zycie za to ponosic konsekwencji. Ale nie wiem co na to konsul, roznie z tym bywa. Dodam ze na lotnisku brali od nas odciski palcow, nie wiem czy ma to jakis wplyw... ale prosze napiszcie mi czy sa jakies szanse dostania wizy j1 czy raczej sobie odpuscic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Ci raczej nikt nie powie, dopoki nie pojdziesz do ambasady i nie zobaczysz samej. Teoretycznie na tamto wydarzenie nie mialas zadnego wplywu to dla Ciebie powinna sie liczyc twoja terazniejsza astualcaj, ale to jest tylko gdybanie. Jak bedziesz zobaczysz sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...