Skocz do zawartości

California San Diego


OWCZAR

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mieszka w San Diego? Macie jakieś informacje co do tego miasta, głównie interesuje mnie czy jest tam niebezpiecznie tak jak w LA?

Czy sa miejsca gdzie nie powinnienem sie pokazywac i czy konieczne jest posiadanie samochodu? A moze macie informacje o jakims innym miescie w kalifornii gdzie mozna spokojnie zyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak powaznie:

1/ nie mieszkalam w SD, tylko w SF, ale w SD bylam chyba z 5 razy i kocham to miasto

2/ niebezpiecznie nie jest, choc jesli wybierzesz sie blizej granicy, w strone Tijuany, to robi sie troche niefajnie i tam wlasnie nie radzilabym sie pokazywac

3/ samochod, jak wszedzie w Stanach jest raczej koniecznoscia. Zwlaszcza, ze jesli Ci sie zechce wybrac z centrum miasta do np Oceanside, czy Del Mar (polecam, bardzo polecam), to innych opcji niz auto za bardzo nie masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mieszka w San Diego? Macie jakieś informacje co do tego miasta, głównie interesuje mnie czy jest tam niebezpiecznie tak jak w LA?

Czy sa miejsca gdzie nie powinnienem sie pokazywac i czy konieczne jest posiadanie samochodu? A moze macie informacje o jakims innym miescie w kalifornii gdzie mozna spokojnie zyc?

Nie mieszkam, ale bywalem i mam tam przyjaciol.

Nie ma porownania do LA pod wzgledem bezpieczenstwa, duzo lepiej, jednak tez sa tam sekcje ktore lepiej omijac.

SD to jedno z najsympatyczniejszych miast w US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...