Skocz do zawartości

Prosze o pomoc!


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Jestem obecnie w Stanach na wizie H1B. Chcialbym aby moja siostra ktora obecnie studiuje na 1 roku przyjechala do Stanow przez wakacje aby co nieco zarobic... Przypuscmy ze znajde jej tutaj pracodawce. W ten sposob omijam posrednikow w Polsce. Pytanie: na jakiej wizie powinna przyleciec tu moja siostra? J1? Jesli tak to czy pracodawca powinien mi dostarczyc jakies papiery do wypelnienia? A moze jakas inna wiza bylaby lepsza? Nie wiem czy jest to mozliwe ale moglbym np wyslac siostrze zaproszenie ale nie wiem czy to zadziala bo ja mam wize H1B... poradzcie prosze jak to najszybciej i najlepiej rozwiazac... TAK ABY NIE DAC ZAROBIC AGENCJOM W POLSCE.

Z gory dzieki za wszelkie info!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj sie zwrocic do lokalnego biura AIESEC w Twoim miescie / stanie. Twoja siostra, aby otrzymac wize J1 musi miec "sponsora", a jedyna organizacja, o ktorej ja wiem, ze nie charge'uje za to jest wlasnie AIESEC. Oczywiscie, zalezy o jakim pracodawcy mowimy, bo jesli to ma byc praca typu work and travel, no to niestety AIESEC na to nie pojdzie i nie zostaje Ci nic innego jak wlasnie biura w Polsce...

Hope it helps...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...