Jump to content

Wiza F1 ?? Podpowiedzcie pleas


Recommended Posts

Witajcie:)

Mam zapytanie do wszystkich,którzy wiedzą coś na temat vizy F1.Jedna z agencji amianowicie "International Communication Plaza" oferuje w jednym z programów wyjad wlaśnie na tą wizę...ponieważ prawdopodobnie jest swboda przylatywania sobie do Polski(pod warunkiem,ze ma się jakiś tam papierek z tej szkoly,ze się wyjeżdża) i z tego co oni twierdzą....to można starać się po pól roku o pozwolenie na pracę .Czy to prawda??I czy to rzeczywiście realne??Nie wiem czy ufac tej agencji :/Nie wiem juz kompletnie co robić!!!Z góry dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nie znam jej .. i moim zdaniem starajcie sie o F-1 indywidualnie, a nie przez jakies agencje...kwestia tylko znalezienia szkoly... a o pozwolenie o prace mozesz sie zawsze starac na terenie campusu...a do pracy poza campusem o pozwolenie raczej sa nikle szanse...wiec to co proponuje ta organizacja jest dosc podejrzane...

POzdro !!

Link to comment
Share on other sites

Mozesz sie starac o wize pracownicza H2B, ale to jak skonczysz studia, jezeli masz zamiar isc. Tutaj jest roznie, zalezy jaka firma cie "przygarnie"...im lepsza tym wieksze szanse, jezeli trafisz do jakiejs dobrej to z otrzymaniem wizy pracowniczej nie bedzie problemu. To musisz zaczac zalatwiac tuz przed skonczeniem studiow, poniewaz firma musi wystosowac odpowiednie pismo do urzedu emigracyjnego.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...