Skocz do zawartości

przedluzenie pobytu na b2-gdzie,co i jak?


6norbi

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

mam pytanie-jestem w usa jakies 4 miesiace,pozostalo mi jeszcze 2 ale chcialbym przedluzyc pobyt o powiedzmy kolejne 6mies czy o ile usa mi pozwoli:)

i chcialbym sie dowiedziec co mam zrobic w tym kierunku,gdzie wyslac petycje,kiedy? no i ogolnie jesli ktos by byl na tyle mily to w miare mozliwosci szczegolowo.

z gory dziekuje.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam pytanie-jestem w usa jakies 4 miesiace,pozostalo mi jeszcze 2 ale chcialbym przedluzyc pobyt o powiedzmy kolejne 6mies czy o ile usa mi pozwoli:)

i chcialbym sie dowiedziec co mam zrobic w tym kierunku,gdzie wyslac petycje,kiedy? no i ogolnie jesli ktos by  byl na tyle mily to w miare mozliwosci szczegolowo.

z gory dziekuje.

pozdr

Jak najwczesniej tzn. to moze zabrac ok 6 tygodni do lokalnego biura Immigration wraz z I-94 i wypelniona forma. Zobacz na www.uscis.gov

Jedna zasada - w US wysylasz taka korespondencje "Certified Mail" (spytaj na poczcie). Kosztuje nieco wiecej (moze 1$) ale ma taka wartosc prawna jak zlozone w urzedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...