Skocz do zawartości

Nie jest za pozno?


Rekomendowane odpowiedzi

dopiero dzisiaj sie zdecydowałam, ale czytając forum mam wrażenie,ze zdecydowanie za późno-wy już wszystko wiecie a ja nawet firmy nie znam, z która chciałabym pojechać

bardzo liczę na Wasza pomoc

na co zwrócić uwagę, jaka firma jest najsensowaniejsza itd

aha i ile koszuje(srednio oczywiscie:)program i jakie sa zarobki

z góry dziekuje:)

aha i jeszcze coś czy jezeli pojade ze znajmymi to jest szansa,ze bedziemy w tym samym miejscu?

teraz zapowiada sie wyjazd bez nikogo znajomego-osobiscie mnie to jeszcze przeraza:)ale zobaczymy co i jak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja aplikuje do CAMP AMERICA powiem tak kiedys miałem ochote jechac na targi CAMP AMERICA no ale sie nie dalo i poza tym nie mialem kasy zeby zapłącic za wszytko

no i moja kumpela jedzie ponownie na camp co byla i wie ze tam jest GITES MAJONEZ no i zaporponowała mi ze pogada z szefem, no i pogadała i szef ma wysłąc wiadomosc ze mnie chce do siebie na camp. No i zarejestrowałem sie na stronie, nie mogłem sie skontaktowac z jednym z moich konsultantów no i nie odzywał sie zaden z nich wiec zadzowniłęm do kogos innego

no i pogadała ze mna spoko babka i mam z nia za pare dni rozmowe :-) i chyab wszytko jest dopiete teraz tylko formalnosci załątwic i reszte dokumentów :-) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...