Skocz do zawartości

Waszaaaaa opinia.......


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam juz dosc czytania o wizach nie wizach- :wink: moi rodzice sie wybieraja.I mam pytanie jak myslicie jakie maja szanse. Obydwoje sa na emryturze, mam rodzenstwo ale obydwoje jestemy pelnoletni.Maja zaproszenie no i oczywsicie wyplenianiem wszystkich dokoumentow mnie mecza.Rozmowe z konsulem maja na 22lipca(to nie dlugo)a praktycznie nic jeszcze nie jest zalatwione.Mam pewien problem z wnioskiem on-line.Probowlam go wydrukowac i obcina mi pewna czesc strony (probowlam wydrukwac nie wypleniajac go ale czy to cos zmieni??)

Ufff ale sie rozpisalam :oops: bede wdzeczna za kazde info.

Pozdrofffffka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse sa zawsze, a co do wniosku on-line uwazaj na niego nie zostawiaj zadnego miejsca pustego jezeli nie dotyczy to wpisz none jesli wypelniasz wniosek po angielsku. Ostatnia strona ta z tymi durnymi pytaniami musi byc wydrukowana na poprzednij stronie tzn masz miec na jednej kartce kod krskowy oraz na 2 wszystkie dane nie moze byc 3 kartek wnioskowych tylko 2. Tak jest w Krakowie. Zycze powodzenia :P Choc ostanio w karkowie nie jest zle acha i bez przesadnego ubierania sie w garnitury krawaty itp. to wcale nie pomoaga a wrecz przeciwnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...