Skocz do zawartości

room service


Rekomendowane odpowiedzi

room service platne ok 6$ + napiwki, z reguly miejsze niz na kelnera ale i tak dobre, sniadanie lunch wychodzilem ok 10$ na godz a kolacje ok 13-15$

busser to osoba sprzatajaca stoliki, moze napisali room service/busser ze bedziesz tym lub tym, nie bardzo mam pojecie to moze oznaczac room service busser razem pisane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

room service busser to osoba ktora zbiera z pięter stoliki po jedzeniu ktore wczesniej przyniosł kelner na tym stoliku(czyli nazwa posady-room service) a po zjedzeniu goście hotelowi wystawiają je przed pokoj.Bedziesz z całego hotelu znosic te stoliki z resztkami jedzenia(na stolikach czesto było sporo coca coli i innych napoji, piwa rowniez bo czasami ludzie nie wypijali wszystkiego i zostawiali, wiec mozna było sie napić) i z tego co pamietam z hotelu w ktorym pracowałem nie było niestety z tego napiwkow.Śmiesznie to wygladało jak osoby te pchały takie "pociągi" tych stolikow,po 15 połaczonych razem na dół do kuchni.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pracowalem w wisconsin dells , kalahari

pierwszy rok WAT busser ,6.5+tipy ok 30-50$

drugi rok WAT room service 6.5+tipy ok 50-70$

teraz na PTC dorabiam jako kelner 2.5 +tipy ok 90-150$

ten room service busser to jakas lipa... cala zabawa w pracach polega na tym zeby miec prace tipowane i zarabiac ok 10-15$

jelsi ktos z was szuka jednak dodatkowej pracy, exra cash bez ssn, na rano w wisconsin dells dajcie znac, potrzebuje pracownikow, facetow, 8$ cash za godz eric@wisclandscaping.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...